Новости

Новости

27.01.2022
Резиновые покрытия KRAIBURG KEW Plus доступны в двух версиях

 С 2004 года резиновое покрытие для коров KEW Plus является символом высокого комфорта среди матов в ассортименте…

23.01.2022
Запчасти для охладителей молока

Имеем в наличии запчасти к охладителям молока: - компрессоры - моторедукторы разных типов - сливные клапаны -…

Акція на покупку вентиляторів для тваринництва -3-5-8% в залежності від кількості

Оптимальне середовище проживання молочної худоби вимагає хорошого клімату. Зрештою, приємний клімат сараю сприяє розвитку здорової худоби з високою продуктивністю. Для молочних корів оптимальна температура навколишнього середовища становить від -5 до 18°C.
 
При температурі 22°C у поєднанні з високою вологістю корова вже може страждати від спеки. Ми називаємо це явище тепловим стресом.
 
Симптоми
Найпомітнішою ознакою теплового стресу є те, що корови починають більше пити. До  того ж вони більше потіють і задихаються. Корови потіють лише на 10 відсотків від норми потовиділення людини. Тому їм важко позбутися спеки, що робить їх чутливими до теплового стресу. У теплих періодах корови також виробляють більше слини, в результаті чого вони втрачають багато вологи. Це може призвести до ацидозу жуйних. Крім того, у разі теплового стресу корови стоять на дві години менше на день. Коли корови стоять, вони можуть легше позбуватися тепла.
 
Ефекти
Під час теплового стресу споживання корму зменшується на 8-12 і більше відсотків. Це зменшення споживання корму зменшує вироблення летких жирних кислот у рубці, що призводить до зменшення виробництва. Інші побічні ефекти, які часто спостерігаються у корів, що перебувають під впливом тепла, включають зниження плодючості, збільшення втрат ембріона, збільшення проблем із копитами (оскільки тварини менше лежать) та більше випадків клінічного маститу.
 
Рішення
Деякий тепловий стрес неминучий, але наслідки можна звести до мінімуму. Перш ніж температура повітря підніметься, ви також можете підготовитися:
 
- Збільште кількість води, доступної для вашого стада.
- Відрегулюйте раціон, щоб підтримувати споживання корму.
- Забезпечте тінь (під час випасу)
- Якщо справді спекотно, особливо важливо, щоб ви активно охолоджували корів. Понад 26°C рекомендується змочувати корів і охолоджувати їх вентиляторами. Однак важливо, щоб вим'я залишалося сухим.
 
На додаток до вищесказаного, збільшення потоку повітря є важливим заходом для запобігання тепловому стресу. Переконайтеся, що повітря може вільно переміщатися по всіх частинах сараю. Природна вентиляція може доповнюватися вентиляторами.
 
Освіжене повітря, яке поширюється через вентилятори, зменшує відчуття температури і запобігає швидкому перегріву корів. Мінімальна швидкість повітря 2 м/с необхідна для досягнення цього ефекту. Досі найбільш часто використовуються осьові вентилятори. Вони можуть забезпечити цільовий потік повітря на відносно високій швидкості. Тому їх часто розміщують за огорожею для годування або над стійлами. Це стимулює їх поїсти або полежати. І те, і інше важливо для оптимального виробництва молока.
 
Якщо у вас є питання щодо вентиляції в молочних сараях або якщо ви хочете дізнатись більше про пропоновані нами рішення, зв’яжіться з нами, і ми будемо раді вам допомогти!
23.04.2021

Вернуться к списку новостей