Новости

Новости

23.01.2022
Запчасти для охладителей молока

Имеем в наличии запчасти к охладителям молока: - компрессоры - моторедукторы разных типов - сливные клапаны -…

20.09.2021
Охладители молока

Танки-охолоджувачі молока відкритого та закритого типу від 250 літрів до 30 000 літрів. Запчастини (компресори,…

Новости

-Запчасти для охладителей молока Имеем в наличии запчасти к охладителям молока: - компрессоры - моторедукторы разных типов - сливные клапаны - насосы для автомата промывки - шестерни - блоки управления охлаждением и промывкой Makot - краны - и прочее
-Охладители молока Танки-охолоджувачі молока відкритого та закритого типу від 250 літрів до 30 000 літрів. Запчастини (компресори, моторедуктори, зливні клапани, блоки управління охолоджувачем та промивкою, шестерні, крани, і т .д.) постійно в наявності. Здійснюємо монтаж та обслуговування. Надаємо гарантію. Можлива послуга trade-in.
-Акція на покупку вентиляторів для тваринництва -3-5-8% в залежності від кількості Професійні вентилятори для тваринництва за конкурентними цінами. Вентилятори характеризуються високою продуктивністю (понад 20% більше продуктивності від конкурентів), довгим терміном експлуатації (20-40 років), та пониженим шумом. Охоче відповімо на всі запитання за телефоном 067 593 5940. 
-Доильный зал для коз 1х24  Поставили, смонтировали и запустили доильный зал для коз 1x24 с быстрым выходом, возле Львова.
-Корів годувати – рубець наситити: правила годівлі корів! Основна ідея змішаного раціону полягає в тому, щоб корова з'їдала одночасно всі корми, для підвищення надоїв молока і маси. Головна перевага такого годування полягає в тому, що корова навіть при з'їданні великих порцій комбікорму, має оптимальну кислотність в рубці. Правило № 1: склад корму і щоденного раціону не повинні змінюватися. Засвоєння коровою всіх компонентів раціону може бути досягнуто шляхом годування оптимально змішаним кормом. Розроблена в США технологія успішно застосовується у всій Західній Європі і враховує особливості кожного регіону. Правило № 2: корм повинен відмінно перемішуватися, щоб у корови не було можливості вибирати окремі компоненти. Правило № 3: процес змішування при оптимальній системі, не може тривати більш ніж 3-5 хвилин. Тривале змішування може відбитися на структурі корму. Крім того, швидке змішування економить пальне і знижує знос устаткування. 
12...24